Uitslagen

2005 Prof 1e jaar 
5e GP Rudy Dhaenens
8e Tour of Britain 1e etappe
15e Clasica Almeria

2004 Espoir 4e jaar 
1e NK weg U 23
1e Proloog Thuringen-Rundfahrt
1e 2e etappe Tripique des Monts et Chateaux
1e Boxmeer
2e Tijdrit Tripique des Monts et Chateaux
2e Algemeen klassement Tripique des Monts et Chateaux
2e Parijs-Roubaix
3e Wereldbeker Klassement U 23
3e Rund um den Henninger Turm
3e Tijdrit Thuringer-Rundfahrt
3e Eindklassement Olympia’s Tour
3e 2e etappe Jadranska Magistrala
3e NK Baan Scratch
3e Vlaamse Gewesten
3e Ronde van Warmenhuizen
4e Eindklassement Thuringen-Rundfahrt
4e 3e etappe Thuringen-Rundfahrt
4e Proloog Olympia’s Tour
4e Tijdrit Olympia’s Tour
4e 1e etappe Paris Correze
5e GP Waregem (Dwars door Vlaanderen)
5e 2e etappe Giro d’Abruzzo
6e 1e etappe Jadranska Magistrale
6e 3e etappe Tripique des Monts et Chateaux
8e 2e etappe Volta ao Algarve
8e NK tijdrijden
10e 1e etappe Volta ao Algarve

2003 Espoir 3e jaar
1e Jongeren Klassement Tour of Rhodos
1e Jongeren Klassement Boucles de la Mayenne
1e Ploegentijdrit Thuringen-Rundfahrt
1e 4e etappe Tour de Liege
1e Obdam
2e Proloog Boucles de la Mayenne
2e Eindklassement Boucles de la Mayenne
2e 6e etappe Thuringen-Rundfahrt
3e Proloog Thuringen-Rundfahrt
4e 3e etappe Tour de Liege
8e Eindklassement Tour de Liege
8e NK weg U 23
9e Proloog Tour of Rhodos
12e Eindklassement Tour of Rhodos

2002 Espoir 2e jaar
1e Ploegentijdrit Volta Ciclista a Lleida
1e Obdam
2e 3e etappe Tour du Seine et Marne
2e 1e etappe Thuringen-Rundfahrt
2e District Kampioenschap Noord-Holland
3e 2e etappe Volta Ciclista a Lleida
3e 2e etappe Thuringen-Rundfahrt
3e 5e etappe Thuringen-Rundfahrt
5e GP Etienne de Wilde
5e Europees Kampioenschap koppelkoers
5e Omloop van de Grensstreek
6e Parijs-Roubaix
9e Eindklassement Thuringen-Rundfahrt
82e Wereldkampioenschap Zolder (val)

2001 Espoir 1e jaar
1e 4e etappe Mainfranken Rundfahrt
1e Ploegentijdrit Tour du Seine et Marne
1e Dernykoers Baan
5e NK 50 km Baan
5e Eindklassement Ober-Osterreich Rundfahrt
6e Eindklassement Mainfranken Rundfahrt

2000 Junior 2e jaar
1e Omloop van Borsele
1e Flevotour
1e Haaglanden
1e 1e etappe Noorderveld-Westerkwartier
1e 2e etappe Noorderveld-Westerkwartier
1e Eindklassement Noorderveld-Westerkwartier
1e NK 1 km Baan
3e NK weg
9e Eindklassement Vredes Koers
10e Wereldkampioenschap (Plouay)

1999 Junior 1e jaar
1e NK weg
1e Ichtegem
2e Omloop der Kempen
2e NK puntenkoers Baan
3e NK achtervolging Baan
3e Omloop van het Lage Land